Aktuality

Jak dětem dopřát krásné dětství a přitom je rozvíjet podle nejmodernějších pedagogických principů?

Zveme Vás na workshopy pro rodiče, které pravidelně pořádáme v našich školách. Přijďte si s námi  popovídat o nových možnostech vzdělávání vašich dětí, objevit moderní metody výuky a možnosti, jak rozvíjet přirozenou dětskou zvídavost. Zároveň se dozvíte více o filosofii a principech školy Heuréka.

Zde se můžete REGISTROVAT na naše inspirativní setkání a workshopy. Všechny akce jsou bezplatné:

 

 

 


 

ZŠ Heuréka Brno: 5P pro předškoláky

Zveme vás na pět edukativních setkání pro předškoláky, během kterých si můžete společně se svým budoucím prvňáčkem vyzkoušet, jaké to vlastně je, učit se v Heuréce! Jednotlivá setkání, uskutečněná během února a března, budou věnována našim stěžejním předmětům. Přihlašovat se lze na každou hodinu zvlášť, ovšem doporučujeme absolvovat celý cyklus pro úplnou představu a také seznámení s celým týmem pedagogů.

Více informací a registrace >>>
 ZŠ Heuréka Libochovičky: Den pro předškoláky

Zveme Vás a Vaše děti na inspirativní setkání pro předškoláky, které se koná 14.3. 2019 od 15:30 do 17:00 hodin v ZŠ Heuréka v Libochovičkách. V ukázkové hodině si společně se svým budoucím prvňáčkem můžete vyzkoušet, jaké to vlastně je učit se v Heuréce! Budeme si také povídat, hrát, seznámíte se s naší filosofií vzdělávání a pedagogickým týmem.

Pro přihlášení či další informace pište na libochovicky@zsheureka.cz.

 Zápisy do 1. tříd ZŠ Heuréka pro školní rok 2019/20

ZŠ Heuréka Brno - duben 2019 - více zde >>
ZŠ Heuréka Libochovičky - 2. a 4. dubna 2018 - více zde >>
ZŠ Heuréka Úvaly - 11. dubna 2019 - více zde >>

 


Připravili jsme pro Vás zdarma přístup do e-learningových kurzů    a  , které jsou určeny pro jazykové vzdělávání dětí rozvíjením slovní zásoby anglického jazyka. EasyLab je určen dětem, které ještě samy nečtou, EnglishLab je určen starším dětem. Pro přístup do kurzů je zapotřebí se alespoň v jednom zaregistrovat (heslo a přihlašovací údaje pak platí pro oba kurzy). Do registračního formuláře zadejte registrační kód: heureka.

 

 


 

Staňte se spolutvůrci naší školy! 

Nabízíme kreativní a svobodnou práci, zázemí a podporu úspěšné vzdělávací společnosti, motivující ohodnocení a investici do vašeho rozvoje…

Podívejte se na náš inzerát.

 

sledujte nás na facebooku