HEURÉkafe

 


Zveme Vás na HEURÉkafe - besedu s filosofkou a fenomenoložkou prof. Annou Hogenovou a Šimonem Pánkem, ředitelem a spoluzakladatelem společnosti Člověk v tísni

na téma

 

Jak připravit děti na smysluplný život23. ledna 2019, od 17.45 hodin
ZŠ Heuréka Libochovičky

 

Žijeme v komplikované době, máme přebytek, a přesto se necítíme naplnění. Proč je společnost tak radikálně rozdělená? Proč nejsme schopní soužít v pohodě a vzájemně si rozumět?

Jak v této situaci připravit děti na budoucnost? Jaké vzdělání zvolit pro smysluplný život? Připojte se ke společné diskusi s našimi hosty.

 

PROGRAM

Vzhledem k velkému zájmu a počtu účastníků doporučujeme přijet mezi 17:00 a 17:15, abyste měli dostatek času na zaparkování, kávu, usazení se.

17.00 - 17.45     registrace účastníků, káva u kamen
17.45 - 19.30  beseda s prof. Annou Hogenovou a Šimonem Pánkem - velký sál
19.30 - 21:00     volné diskuse, káva a malé občersvení


Hlídání pro Vaše děti zajištěno.

Vstupné dobrovolné. Výtěžek bude věnován na podporu humanitárních projektů organizace Člověk v tísni.

 

Počet míst je omezený. Své místo si registrujte vyplněním přihlašovacího formuláře.

 

Vyplněním a odesláním registračního formuláře berete na vědomí, že Vaše osobní údaje ve formuláři uvedené budou zpracovávány ZŠ Heuréka Libochovičky, jakožto správcem osobních údajů za účelem Vaší účasti na výše uvedené besedě, a s takovým zpracováním Vašich osobních údajů souhlasíte. Vámi zadaná emailová adresa bude použita pro zaslání dalších informací o besedě a v budoucnu (nejdéle však po dobu 5 let) může být použita pro zasílání informací o podobných akcích pořádaných ZŠ Heuréka. Zasílání dalších emailů můžete kdykoliv jednoduše zrušit odpovědí na kterýkoliv z emailů nebo zprávou na email heurekafe@isheureka.cz.

 


 

Co je HEURÉkafe?

Školám Heuréka se daří kolem sebe shromažďovat inspirující osobnosti, které mají co říci k vývoji společnosti i školství. Rádi vás proto budeme zvát na setkání s lidmi, kteří Heuréce fandí a zároveň myšlenkově souzní s její filosofii. Přijďte načerpat energii a myšlenky, které vás mohou posunout!

 

Nemůžete přijít na lednové HEURÉkafe, ale rádi byste se zúčastnili diskuse v jiném termínu?

Dejte nám to vědět na heurekafe@isheureka.cz a my vám pošleme pozvánku na další plánovanou akci.

 

Připište, zdá máte zájem o akci v Praze nebo v Brně. Děkujeme a těšíme se na setkání!