Naše zkušenosti

15 let inspirace ve vzdělávání...

Zázemím základních škol Heuréka je společnost Centre for Modern Education, s.r.o., která již od roku 2002 pomáhá školám rozvíjet nové nápady a myšlenky. CfME usiluje o rozšíření nabídky a zvýšení kvality a dostupnosti vzdělání. Zabýváme se vývojem inovativních vzdělávacích projektů, programů, her, portálů a e-learningových kurzů.

Společnost Centre for Modern Education realizovala desítky projektů ve spolupráci se školami v ČR i v zahraničí. Mezi nejrozsáhlejší projekty patři Škola za školou a několikrát oceněný projekt Krajina za školou (Comenuis European Award Berlin 2007, Ocenění od Ministerstva kultury Maďarsko 2007, v ČR byl v roce 2008 vybrán Národní knihovnou jako součást národního kulturního dědictví), který se rozšířil do 10 evropských zemí.

CfME má dlouholeté zkušenosti s cílovou skupinou žáků do 18 let, spolupracuje se stovkami škol, neziskových organizací i dalších institucí. Mezi naše partnery a klienty patří nejvýznamnější vzdělávací instituce, ale také Národní muzeum, Česká televize, Česká geologická služba a řada předních neziskových organizací. Pětadvaceti akreditovanými školeními společnosti prošlo přibližně 2000 pedagogů na základních a středních školách.

Tým odborníků z CfME zajišťuje kvalitní kreativní, inovativní a otevřené zázemí základní školy Heuréka jak po metodické, tak i po organizační stránce.