Pronájem prostor a akce pro veřejnost

Pozvánka na WORKSHOP PRO RODIČE, 25. března 2019

Srdečně zveme všechny, kteří by se chtěli dozvědět více o koncepci školy Heuréka a o tom, jak se učíme a pracujeme u nás v Brně, na tradiční Workshop pro rodiče, který se uskuteční 25. března 2019 v 18 hodin v prostorách naší školy (Pellicova 20/2c, Brno).

Akce má charakter besedy, setkáte se s ředitelem školy i pedagogy, bude prostor na dotazy a diskuzi. Pro případné dětské návštěvníky bude možnost hrát si ve vedlejší místnosti, kde bude zajištěn dohled dospělé osoby.

Kapacita je omezená, zaregistrujte se prosím přes formulář zde >>

Sledujte také událost na Facebooku: https://www.facebook.com/events/514573545699617/

Prostor pro Vás

Nabízíme pronájem zrekonstruovaných prostor v Heuréce. Hledáte inspirativní prostředí na skvělé adrese za přátelské ceny? Přijďte se k nám podívat!

Prostory jsou vhodné zejména pro vzdělávací aktivity (konference, školení, kurzy a kroužky pro děti i a dospělé), ale i soukromé akce nebo relaxační aktivity.

Pronájem je možný dle dohody tak, aby nenarušoval chod školy (tj. ve všední dny primárně v odpoledních a večerních hodinách, dále o víkendech, státních svátcích a školních prázdninách).

Ceny jsou od 250 Kč/místnost/hodina. Pro více informací nás kontaktujte na bsevcikova@isheureka.cz.