Odpolední kluby

   


Na naší škole je realizován ve spolupráci se společností Erudis, o.p.s. projekt "Dětské kluby - podpora rovných příležitostí rodičů".

Projekt je financován prostřednictvím Operačního programu zaměstnanost (OPZ) z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR.

Kluby probíhají zdarma každý den v čase 15:00-cca17:00 a jsou dostupné všem žákům prvního stupně (i z jiných škol).

Pro více informací využijte kontakt bsevcikova@isheureka.cz.

Rozpis klubů v bloku 4. září – 31. leden 2017: 

Pondělí

DESKOHRANÍ (deskové hry)

Úterý

SPORTOVNÍ ŠERM

Středa

 

Čtvrtek

KARATE

Pátek

 

 


Rozpis klubů v bloku 1. duben – 30. červen 2017: 

Pondělí

Lesní klub s Petrou 14:30 -16:30

Lesní klub prožijeme za každého počasí venku. Přírodu ohmatáme, očicháme, ochutnáme, poslechneme, okoukáme, prožijeme a poznáme. Svoji pozornost zaměříme na koloběh ročních období a vztahy mezi prostředím, rostlinami, živočichy a lidmi. 


Úterý

Karate s Dominikou  15:00 -16:30

Karate je krásné a účinné bojové umění. Je od starých mistrů vypracované do detailů. Pojďte s námi se s ním seznámit a vytrénovat tělo i ducha.


Středa

LEGO Příběhy s Petrem 15:00 -16:30 

V našem stavitelském kroužku na nás kromě barevných kostek čeká také rozvíjení lego obrázků do zajímavých příběhů dle fantazie dětí. A nejen to. Tyto příběhy budeme zachycovat na kameru a tvořit krátké animace. O výsledky naší práce se s vámi rádi podělíme a tak sledujte naše stránky. 


Čtvrtek

Hudební kroužek s Bohdanou 15:00 -16:15 

kroužek hudby pod vedením lektorky sólového zpěvu. Jejím zájmem je u dětí prohloubit lásku k hudbě a to nejen reprodukované, ale i interpretační. Ráda u nich podporuje muzikálnost, rozvíjí zpěv a to vše ve spojení s pohybem, povídáním a výtvarnými prvky.


Pátek

Sportovní klub s Hankou   14:00 -15:30 

Pro všechny holky a kluky, kteří rádi sportují a chtějí se trénovat ve všestrannosti pohybu. Pohyb si hlavně užijeme, naučíme se spolupracovat a smysl pro fair play. A u toho všeho se ještě i něco naučíme. Budeme využívat přilehlých hřišť, naší zahrady na Pellicove a za špatného počasí to rozjedeme v našem velkém sále. 

 

K zapsání Vašeho dítěte do odpoledního klubu Vás prosím o doložení těchto formulářů: 

 

1) Monitorovací list podpořené osoby (verze 4).docx - vyplní podpořená osoba (rodič), pouze jeden a vyplnit pouze část 1. 

2) Potvrzení o postavení podpořené osoby na trhu práce.docx, Potvrzení z ČSSZ k tisku.docx- vyplní oba rodiče, pouze odpovídající část 

3) Přihláška do zařízení péče o děti 1.stupně ZŠ - Heuréka Brno.docx 

4) Smlouva o poskytnutí služby péče o dítě v zařízení péče o děti 2 Heuréka Brno.docx - dvě vyhotovení

 

Vyplněné formuláře přineste prosím nejpozději na první navštívený klub.