HEURÉKA Libochovičky

Hledáte pro vaše dítě školu, která bude dávat smysl vám i jemu?

Cítíte, že vzdělání je důležité. Chcete, aby vaše dítě chápalo, co se učí a proč. Víte, že aby děti mohly v životě uspět, potřebují umět efektivně myslet, klást otázky, otevřeně komunikovat, spolupracovat s ostatními, ale také porozumět samy sobě a radovat se ze života.

Přijďte si s námi popovídat na workshop pro rodiče. Zažijte, jak s dětmi v Heuréce pracujeme a zjistíte, jak je možné mít zároveň radost z učení a objevování i vědomosti a znalosti.

Termíny a registrace na workshop pro rodiče >>

Den pro předškoláky - 14. 3. 2019, 15.30 - 17.00 hodin

Uvažujete o tom, zda by pro vás a vaše dítě byla Heuréka tou pravou školou?

Zveme vás na inspirativní setkání pro předškoláky. V ukázkové hodině si společně se svým budoucím prvňáčkem můžete vyzkoušet, jaké to vlastně je učit se v Heuréce! Budeme si také povídat, hrát, seznámíte se s naší filosofií vzdělávání a pedagogickým týmem.

Pro přihlášení či další informace pište na libochovicky@zsheureka.cz.

3. září 2018 jsme otevřeli přátelskou moderní školu Heuréka v Libochovičkách

Školu, kde radost z objevování ctíme a podporujeme. Školu, kde děti objevují své jedinečné talenty a učí se, jak je rozvíjet a používat. Školu, ve které rostou společně děti i učitelé a kde je bezpečný prostor pro spolupráci a kreativitu.

Staňte se součástí vznikající komunity rodičů a přátel Heuréky.

Co máme pro děti a rodiče?

• Místo pro děti ve smíšené skupině - 1. až 3. třída.

• Postupně plánujeme celý první i druhý stupeň základní školy.

• Odpolední družinu otevřenou do 17.00 h.

• Máme několik volných míst pro děti do 1. - 3. třídy.
    Zájemci volejte na 777 303 275 nebo nám napište na astrnad@isheureka.cz

Co máme pro kolegy učitele?

Možnost „být přitom“ a vytvářet smysluplnou školu, kde učení je společným dobrodružstvím pro děti i učitele.
Více o tom, co vám, učitelům, nabízíme najdete tady >>

Líbí se vám to, ale nevíte, jestli je to pro vás? Máte ještě malé děti a téma školy teď není priorita?

Zůstaňte s námi v kontaktu.

Komunita Heuréka není jen pro rodiče školáků. Je pro všechny, kteří chtějí vidět školy, kde radost z objevování, přirozená zvídavost a nadšení dětem vydrží a neuhasne ...

Přidejte se k nám na Facebooku